« Strona Główna / Kultura i Sztuka / Religia

  :: Dodaj stronę  

» Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Zachowice
Strona Parafii Rzymskokatolickiej Wniebowzięcia NMP w Zachowicach, ul. Słoneczna 6, 55-080 Kąty Wrocławskie, tel.:071 316 87 72. Archidiecezja Wrocławska. Dekanat Sobótka. Serdecznie zapraszamy.
Page Rank: 2

www: http://www.parafia.zachowice.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

» zagrożenia duchowe - News
Częścią tradycji walki duchowej jest dopuszczenie możliwości zwodzenia duchowego. Charyzmaty mogą więc być imitowane, a każda wizja podrobiona ponieważ diabeł specjalizuje się w fałszywej mistyce.
Page Rank: -1

www: http://www.zwodzenie.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

» Kult maryjny
Strona na temat kultu maryjnego w Polsce i na świecie. Znajdziesz tutaj m.in. opisy objawień i sanktuariów maryjnych, wizerunki Matki Boskiej itp. Kult maryjny został w sposób oficjalny uznany już podczas Soboru w Efezie w 431 roku i stopniowo zyskiwał coraz większe rzesze zwolenników i wyznawców na
Page Rank: -1

www: http://www.kultmaryjny.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

» Święta i zwyczaje
Strona dotyczy tematyki świąt (i towarzyszących im zwyczajów) obchodzonych w Polsce dawniej, jak również obecnie. Znajdziesz tutaj m.in. artykuły o świętach obchodzonych na terenie Polski, informacje o tym dlaczego obchodzimy jakieś święto, jaka jest jego historia i w jaki sposób przebiega celebrowa
Page Rank: -1

www: http://www.swieta.biz.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

» Organy Kościelne - Sklep
Przedsiębiorstwo Organy Kościelne – Sklep to renomowany dostawca organów kościelnych na terenie Polski. Oferuje zarówno nowe, jak również używane towary. Możecie znaleźć Państwo u nas organy firm, jak na przykład: Viscount, czy Johannus.
Page Rank: -1

www: http://organykoscielne-sklep.pl/

:: szczegóły | link nie działa/spam?

  Strona: :  1 |

Wpisów: 13878, Podkategorii: 1290

powered by v2.9.1 qlWeb.info & qlweb pro